جستجوی من نتیجه ای نداشت ، اما نگران نباشید !!

صدها هزار محصول عالی در آرکارنو موجوده که میتونید جایگزینش کنید

عمده فروشی محصولات لوازم حمام و کالای خواب 

 فروش کالا به صورت کلی، در بسیاری از کشورهای جهان یکی از سودآورترین حوزه‌های کسب و کار به حساب می‌آید و توانسته به عنوان یکی از حلقه‌های زنجیره تامین کالا به عضو جدایی ناپذیری از بازار تبدیل شود.این نوع کسب و کار در واقع قدمتی به طول تاریخ داشته و از گذشته به نوعی در چرخه اقتصادی جوامع نقش آفرینی کرده است و از آنجایی که تجهیزات بهداشتی از جمله لوازم حمام و کالای خواب بسیار پرکاربرد هستند و  با سلامتی افراد ارتباط مستقیم دارند امتیازهای بالایی برای ایجاد ارزش افزوده و اشتغال زایی در بخش های مختلف تولیدی کشورمان است.

برای شروع کار نیاز به سرمایه قابل توجهی دارید. سپس می‌توانید یا از طریق تاسیس یک فروشگاه اینترنتی کار خود را شروع کنید و یا با برقراری ارتباط با دیگر مراکز عمده فروشی در تهران و سایر شهرها کم کم برند خود را گسترش دهید. اما مهمتر از همه این است که اطلاعات کافی در مورد کالایی که قصد فروشش را دارید و همچنین ضرایب مالیاتی عمده فروشی را داشته باشید، سپس قیمت کالاها را مشخص کنید و بعد می‌توانید با دیگر افراد فعال در این حوزه ارتباط برقرار و کار خود را شروع کنید. افزون بر این افرادی که به عنوان عمده‌ فروشی فعالیت می‌کنند نیاز به یک شبکه قابل اتکا از تولیدکنندگان دارند. آن‌ها باید سروقت اجناس را به صورت سالم و با کیفیت بالا تحویل گرفته و ارتباط خوبی با تولیدکننده داشته باشند. در غیر این صورت به عنوان عمده‌ فروش، شما نمی‌توانید به عنوان یک برند مطرح و معتبر فعالیت کنید.

در ادامه به معرفی انواع لوازم حمام وکالای خواب میپردازیم 

معرفی کالای خواب

همانطور که همه ما می دانیم خواب یک نیاز مهم انسانی است. بهداشت خواب عبارت است از تمامی کارهایی که باید انجام بدهیم تا یک خواب خوب و کافی درشب داشته باشیم، یک خواب شبانه خوب بر روی سلامتی و کیفیت زندگی ما تاثیر بسیار مهمی دارد بنابراین یکی از نکاتی که باید رعایت کنیم، استفاده از کالای خواب خوب و با کیفیت و مناسب برای هر فرد است.

تاریخچه کالای خواب

در حدود 3400 سال قبل از میلاد فرعون‌های مصری، رختخواب‌های خود را از سطح زمین به یک سطح بلند منتقل کردند. ملحفه‌ در مصر به عنوان نمادی از نور و پاکی و همچنین سمبل سعادت دیده می‌شد.در تشک‌های امپراتوری رم از پشم، پر و نی استفاده میشد. در ژاپن هم محتوای انواع تشک ها با پنبه بوده است. در دوره رنسانس تشک‌ها با پر و نی پر شده و سپس با ابریشم، مخمل یا ساتن پوشیده می‌شدند. در قرن 18، اروپایی‌ها شروع به استفاده از قاب‌های تختخوابی ساخته‌شده از چدن و تشک‌های با محتوای پنبه ، کردند. همینطور پیش رفت تا رختخواب و ست خواب به شکل امروزی درآمد.

انواع کالای خواب :

کالای خواب، مجموعه وسایلی است که برای داشتن خوابی راحت خریداری و استفاده می‌شوند. این وسایل نه تنها به منظور گرما و راحتی، بلکه برای جلوه تزئینی هم استفاده می‌شوند. رختخواب بخش قابل جابجایی و قابل شستشو از محیط خواب است. کالای خواب مجموعه متنوع زیادی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها موارد زیر هستند :

  • تشک
  • روتختی
  • ملحفه روی تشک
  • پتو
  • لحاف
  • روکش لحاف
  • بالش
  • کوسن
  • بالش مخصوص نشستن
  • دامن تخت خواب

واحد فروش و بسته بندی کالای خواب :

عرضه لوازم و وسایل کالای خواب و حمام به صورت عمده و تکی می باشد و مشتریان می توانند بسته به نیاز خود اقدام به خرید نمایند . :

 بسته بندی کالای خواب باید در برابر رطوبت مقاومت داشته باشد

بسته بندی عالی تشک باید در برابر ضربه مقاوم باشد

نمایش بخشی از کالای خواب در بسته بندی

 

 برای بسته بندی کالای خواب از جمله (ملحفه , پتو , حوله, بالشت , لحاف , تشک و غیره )  ازانواع کاوراستفاده می کنند.

 

 

تفاوت فروش عمده و خرده کالای خواب و لوازم حمام :

  معمولاً کارخانه‌ها برای کالاهای تولیدی خود قیمت مشخصی در نظر می‌گیرند. قیمت خرید عمده، قیمت تعیین‌شده اصلی می‌باشد؛ اما اگر کالاها را به‌صورت باواسطه و جزئی خریداری نمایند؛ خریدارن هزینه بیشتری پرداخت خواهند کرد.

صادرات کالای خواب یکی از مشاغل پردرآمد می‌باشد. برای این کار باید کالاهای خواب را به‌صورت عمده از بازار عمده فروشی و صادرات آرکارنو خریداری کرد و به کشورهای مجاور مانند عراق، افغانستان و ارمنستان صادر کرد.

 

براساس اطلاعات و آماری که درباره میزان مصرف کالای خواب مدرن توسط شهروندان در اختیار است مشخص شده است که امروز تنها 30درصد از هموطنان کشورمان از کالای خواب مدرن استفاده می‌کنند. بنابراین هنوز ظرفیت‌های خالی بسیار زیادی در کشورمان باقی مانده و اگر به بازارهای بین‌المللی هم فکر کنیم صنعتی گسترده را خواهیم دید.

 

بازار پتو یکی از بازارهای مورد توجه در فصل سرد است. بازاری که مشتریانی میلیونی دارد. در واقع همه جمعیت کشور مشتریان این بازار هستند، از بدو تولد ‌و در تمام دوران زندگی. بنابراین باید با بازار گسترده‌ای روبه‌رو باشیم. بازاری که هیچ‌گاه نباید نگران مشتری و فروشش باشد

مشکلات موجود در بازار کالای خواب و لوازم حمام :

به‌طورکلی مشکلات و معضلات تولید کالای خواب  و لوازم حمام در ایران به دو بخش عمده تقسیم‌ می‌شود؛ یکی در زمینه خود تولید دچار مشکل هستیم و پس از آن بحث فروش محصولات است و چون این دو موضوع مکمل یکدیگر هستند بدون تردید اگر بخشی دچار مشکل باشد، بخش دیگر نیز گرفتار می‌شود. در مقوله تولید کالای خواب شاید مشکل اصلی مربوط به برخی ملزومات تولید و ماشین‌آلات باشد به این صورت که تهیه پارچه با گراماژ مناسب، چاپ مناسب و رنگ‌های مورد قبول برای تولید محصول باکیفیت از مهم‌ترین مشکلات در بخش تولید است. به‌عنوان مثال درباره موضوع چاپ امروز در ایران چاپ «فلت» بسیار محدود است و فقط یک یا دو شرکت برای تولید محصولات‌شان از این دستگاه استفاده می‌کنند درحالی‌که این نوع چاپ با استفاده از مرکب مناسب، بهترین کیفیت را برای محصولات به ارمغان خواهد آورد و خریداران هم خواهانش هستند. در حوزه فروش هم بسیاری از تولید‌کنندگان داخلی درگیر مشکلاتی هستند که واردات بالای کالای خواب به‌ویژه از چین موجب آن شده است.

یکی از نکات تعیین‌کننده در تجارت بین‌المللی این محصولات را در قیمت تمام شده کالا می باشد، در بازارهای بین‌المللی خریداران به دنبال تهیه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب هستند درحالی‌که هزینه تولید در کشورمان بالاست و این امتیاز را در اختیار محصولات باکیفیت ایرانی قرار نمی‌دهد. چون سیاست‌های اقتصادی به‌نوعی تنظیم شده‌اند که تولید را برای فعالان واقعی صنف گران‌تر کرده و هزینه‌‌های آنها را افزایش می‌دهند.

 

 

نتیجه گیری کلی :

با توجه به رونق نسبی موجود در صنعت کالای خواب و لوازم حمام وبا توجه به اینکه امروز شاهد تغییر نگاه افراد جوامع مختلف به کالای خواب هستیم و دیگر نگاهی سنتی همانند دوره‌های گذشته به این کالا وجود ندارد، می‌بینیم که صنعت تولید کالای خواب رشد و توسعه مناسبی را به خود دیده و می‌توان آینده مناسبی را برای این صنعت چه داخل مرزهای ایران و چه خارج از آن درنظر داشت که شاهد مثال آن برگزاری سالانه نمایشگاه‌های تخصصی بسیار بزرگ در سراسر جهان است.

با توجه به توسعه گسترده صنعت تولید کالای خواب و البته رشد تقاضای خرید این کالا در سراسر جهان لازم است که مسئولان، این صنعت را به‌عنوان صنعتی ساده درنظر نداشته باشند و برای ایجاد اشتغال و گردش مالی مناسب در کشورمان به آن بها داده و برایش برنامه‌ریزی کنند، چون زمینه تولید این محصولات در کشورمان مهیا است و می‌توان با استفاده از توانمندی و البته مواد اولیه مناسبی که در ایران موجود است، زمینه صادراتی مناسب و البته ارزآوری قابل توجهی را فراهم کرد.

براساس اطلاعات و آماری که درباره میزان مصرف کالای خواب مدرن توسط شهروندان در اختیار است مشخص شده است که امروز تنها 30درصد از هموطنان کشورمان از کالای خواب مدرن استفاده می‌کنند. بنابراین هنوز ظرفیت‌های خالی بسیار زیادی در کشورمان باقی مانده و اگر به بازارهای بین‌المللی هم فکر کنیم صنعتی گسترده را خواهیم دید.

 

 

 

 

 

 

بازاربزرگ آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو ، بزرگترین مرکز تامین کالای عمده و صادرات در خاورمیانه با بیش از یک میلیون کالا

Arkarno.com

خرید باصرفه به قیمت عمده فروشی و کارخانه

فروشگاه ها و اصناف کوچک در کل کشور میتوانند انواع اقلام مورد نیاز خود را باقیمت های عمده درب کارخانه ولی در حجم پایینتر خریداری کنند . ما ستون مهره تامین کالای فروشگاههای آنلاین و اینستاگرام هستیم افتخار میکنیم که هزاران فروشگاه آنلاین در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام و تلگرامی و فیس بوک مشتری ما هستند و کالای خود را از آرکارنو با قیمت های رقابتی تامین میکنند .

حامی تولیدکنندگان ایرانی

با بستر آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو ، هر تولید کننده میتواند مستقیما کالای خود را به مشتریانی در شهرها و روستاهای دور و سایر کشورها عرضه کند .

بستری امن و قابل اعتماد برای تضمین کیفیت کالا و انتقال پول

آرکارنو به عنوان امانت دار خریداران ، بهترین تامین کنندگان عمده را به مصرف کنندگان متصل کرده و تراکنش های مالی در محیطی امن و شفاف و با تضمین و مجوز های لازم از بانک مرکزی انجام میگیرد

درباره بازار عمده فروشی و صادرات آرکارنو