همکاری به عنوان واسطه و مشاور فروش

شما چه شخص حقیقی باشید و چه یک شرکت حقوقی و با هر رده از فعالیت و توانایی در تجارت ، چه در حوزه داخلی فعالیت داشته باشید و چه در حوزه صادراتی ، همواره میتوانید به عنوان یک مشاور فروش در کنار پلتفرم عمده فروشی و صادرات آرکارنو فعالیت نمایید و در کنار کار اصلی خودتان از این مسیر هم کسب درآمد عالی نمایید و به عنوان واسطه و مشاور متخصص برای فروش محصولات موجود در آرکارنو که با توانایی ها و امکانات شما همخوانی دارد همکاری کنید و بدون اینکه نیاز باشد هیچگونه سرمایه گذاری انجام دهید در سود حاصل از فروش کالای مربوطه که خودتان واسطه فروش آن بوده اید شریک شوید . بزرگترین دغدغه افراد و شرکتهایی که در امر تجارت واسطه فروش کالا هستند آن است که از سمت دو طرف معامله دور زده شوند و با توجه به اینکه در ایران موارد قانونی بین المللی مانند کد بروکری و یا قراردادهای NCND و ...وجود ندارد در بسیاری از موارد افراد و شرکتهایی که واسطه فروش کالاهای یک مجموعه هستند از جانب طرفین آن معامله دچار مشکلاتی همچون نپرداختن حق و حقوق و سود در نظر گرفته برای آن معامله میشوند و یا آنکه در معاملات بعدی طرفین بصورت مستقیم با هم وارد تجارت میشوند و این واسطه کنار گذاشته میشود و از این قبیل مشکلات ..

ما در بازار بزرگ عمده فروشی و صادرات آرکارنو این مشکلات را حل کرده ایم و بنا به دلایل خودمان ، اعتقاد داریم ارزش واسطه های فروش به مراتب بیشتر از خریدار نهایی است و به همین دلیل با کسانی که امکان و توانایی آنها در امر فروش برای ما مشخص شود و رزومه و یا عملکرد مناسبی در این زمینه داشته باشند قرارداد حقوقی معتبر و رسمی و قابل پیگیری قانونی امضا میکنیم که در آن درصد مشارکت مشاور و واسطه فروش از سود کاملا مشخص میشود و مشخصات خریدار معرفی شده از جانب واسطه های فروش ذکر میگردد تا به این ترتیب حفظ جایگاه دائمی واسطه و مشاور برای معاملات آتی آن خریدار را هم حفظ کنیم ، در واقع امنیت مطلق مالی و فکری برای واسطه ها و مشاوران فروش خود ایجاد می نماییم.


مهم نیست مدیر هستید یا کارمند یا دانشجو یا شغل آزاد دارید ، مهم نیست که شرکت بزرگ نفتی و صنعتی باشید یا یک شرکت تریدینگ و خدماتی ، در هر رده که هستید و هر نوع فعالیتی که دارید چنانچه در حوزه فروش محصولی چه در داخل و چه در خارج از کشور امکان فعالیت دارید ولی سرمایه کافی ندارید میتوانید با همکاری بازار بزرگ عمده فروشی و صادرات آرکارنو ، به راحتی کالای فوق الذکر را برای خریدارتان تامین کنید و طبق توافق در سود حاصل از فروش کالا با امنیت مطلق شریک شوید .


لطفا به جهت جلوگیری از سو استفاده افراد سود جو ، توجه داشته باشید ما هیچگونه نمایندگی در این زمینه نداریم و کلیه قراردادها باید در محل شرکت بازار بزرگ آرکارنو واقع در تهران خیابان آفریقا خیابان گلدان و توسط بخش حقوقی این مجموعه منعقد گردد و صرفا با امضای مدیران صاحب امضا مجاز معتبر خواهد بود .


برای اطلاعات بیشتر با شماره ی 02126428860 در تماس باشید

فرم همکاری به عنوان واسطه و مشاور فروشپس از تکمیل و ارسال فرم ، همکاران بخش حقوقی ، درخواست شما را بررسی کرده و ضمن تماس با جنابعالی ، نحوه همکاری را به صورت کامل برای شما توضیح خواهند داد . مشتاق همکاری با حضرتعالی هستیم

بازاربزرگ آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو ، بزرگترین مرکز تامین کالای عمده و صادرات در خاورمیانه با بیش از یک میلیون کالا

Arkarno.com

خرید باصرفه به قیمت عمده فروشی و کارخانه

فروشگاه ها و اصناف کوچک در کل کشور میتوانند انواع اقلام مورد نیاز خود را باقیمت های عمده درب کارخانه ولی در حجم پایینتر خریداری کنند . ما ستون مهره تامین کالای فروشگاههای آنلاین و اینستاگرام هستیم افتخار میکنیم که هزاران فروشگاه آنلاین در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام و تلگرامی و فیس بوک مشتری ما هستند و کالای خود را از آرکارنو با قیمت های رقابتی تامین میکنند .

حامی تولیدکنندگان ایرانی

با بستر آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو ، هر تولید کننده میتواند مستقیما کالای خود را به مشتریانی در شهرها و روستاهای دور و سایر کشورها عرضه کند .

بستری امن و قابل اعتماد برای تضمین کیفیت کالا و انتقال پول

آرکارنو به عنوان امانت دار خریداران ، بهترین تامین کنندگان عمده را به مصرف کنندگان متصل کرده و تراکنش های مالی در محیطی امن و شفاف و با تضمین و مجوز های لازم از بانک مرکزی انجام میگیرد

درباره بازار عمده فروشی و صادرات آرکارنو