> 

سوالات متداول

سوالات متداول

اگر در مورد فعالیت های آرکارنو سوالی دارید ، احتمالا اینجا جوابش رو پیدا خواهید کرد

سوالاتی در مورد خرید از آرکارنو

آیا محصولات موجود در آرکارنو تولید خود آرکارنو هستند ؟

خیر . آرکارنو پلتفرمی برای محصولات به صورت عمده است . اگر دقت کنید زیر هر محصول تامین کننده محصول ذکر شده که با کلیک روی اون میتونید اطلاعاتی در مورد تامین کننده کسب کنید .

آیا همه محصولات ایرانی هستند یا خارجی هم دارید

بیشتر از 60 درصد محصولات آرکارنو ایرانی هستند ، اما محصولات وارداتی هم در این بازار آنلاین خواهید یافت .

نحوه ارسال و بسته بندی محصولات به چه شکله ؟

بنا بر نوع محصول بسته بندی متفاوت خواهد بود . نکته اینجاست که بسیاری از محصولات توسط تامین کننده بسته بندی شده و بارنامه میشوند .

پرداخت به چه شکلی انجام میشه ؟

پرداخت در زمان ثبت سفارش و از طریق درگاه امن بانکی صورت میپذیرد .

سفارش من در چه زمانی به دستم خواهد رسید

در هر محصول ویژگی ای به نام مدت زمان آماده سازی محصول وجود دارد. این زمان زمانی است که تامین کننده برای تامین محصول اعلام کرده است . زمان حمل و ارسال را به زمان بالا اضافه کنید که اغلب بین 3 روز تا یک هفته است .

آیا محصولی که ارسال میشود با آنچه در تصویر است مطابقت صد در صد دارد ؟

تمام تلاش ما در ایجاد تطابق محصول با عکس است . درصورتی که اختلاف فاحشی این بین وجود داشته باشد تامین کننده مکلف به پذیرش محصول است . هزینه های ارسال و بازگشت بر عهده تامین کننده است . مبلغ در کمتر از 3 روز کاری به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

پاسخوی شما هستیم

آرکارنو سعی نموده تا تمام زوایای خرید و فروش در این پلتفرم را برای شما شرح دهد . اما اگر در مورد نحوه خرید ، ارسال ، پرداخت ، بسته بندی و ... سوالی دارید ، میتوانید در ساعت های کاری روزهای اداری با تلفن 22034700 تماس بگیرید تا همکاران ما موارد مطرح شده از سوی شما را جوابگو باشند .
پاسخگویی یکی از مهمترین ویژگی های آرکارنو است . همیشه میتوانید روی ما حساب کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعالیت آرکارنو و همچنین آشنایی با تیم آرکارنو از لینک های زیر استفاده کنید .


همچنین همیشه میتوانید با تلفن همراه 09900193191 یا به واتس آپ     @ckSupport پیغام داده و سوالات خود را مطرح کرده یا انتقاد یا پیشنهاد خود را بیان کنید .

سوالاتی در مورد فروش در آرکارنو

آرکارنو دقیقا چه کار میکنه ؟

آرکارنو یک پلتفرم هستش . به این معنا که تولیدکننده ها و تامین کنندگان مختلف میتوانند در آرکارنو ثبت نام کنند ، فروشگاه اختصاصی راه بیندازند ، محصولاتشان را آپلود کنند و محصولات را قیمت گذاری کنند . آرکارنو این بستر را فراهم کرده و تامین کنندگان در صورتی که محصولاتشان استانداردهای لازم برای حضور در آرکارنو را داشته باشند میتوانند در آن به فعالیت بپردازند . آرکارنو از هر فروش درصدی (بین 4 تا 9) به عنوان کمیسیون فروش کسر کرده و مابقی را به حساب تامین کننده واریز میکند .
برای بررسی امکانات عالی آرکارنو برای کسب و کار شما اینجا را کلیک کنید .

چطوری میتونم من هم محصولاتم رو در آرکارنو بفروشم ؟

برای قراردادن محصولاتتون رو سایت شما باید فروشگاه خود را راه اندازی نمایید . ثبت فروشگاه و تکمیل اطلاعات زمانی کمتر از 15 دقیقه از شما خواهد گرفت . از لینک عضویت برای عضویت استفاده کنید .

برای حضور در آرکارنو چه استانداردی باید داشته باشیم ؟

همه تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالاهای مجاز در قوانین جمهوری اسلامی میتوانند محصولات خود را در آرکارنو به فروش برسانند .

چرا حضور داشتن در آرکارنو خوبه ؟

فروشگاهی که در آرکارنو ایجاد میکنید مثل وب سایت شماست . این پنل برند شما را روزانه به نمایش دید هزاران نفر میگذارد و محصولات شما را به هزاران نفر معرفی میکند . افراد زیادی روزانه از پنل شما بازدید میکنند و در صورتی که محصول شما ویژگی های یک محصول خوب را داشته باشد میتوانید روی فروش ماهیانه خوبی در آرکارنو حساب کنید .

اگر بخواهم محصولم رو در پنل بگذارم آیا محدودیتی وجود دارد ؟

محصول میبایست اطلاعات کامل و عکس داشته باشد اما آرکارنو مختار است به منظور حفظ کیفیت کلی وب سایت از ماندن محصولات بی کیفیت در سایت جلوگیری کند .

هزینه ارسال محصولات به عهده کیست ؟

به عهده خریدار

زمان تسویه حساب کی خواهد بود ؟

حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از دریافت محصول توسط مشتری مبلغ با کسر کارمزد به حساب هنرمند واریز میگردد

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع فروشندگان حرفه ای آرکارنو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

 > 

سوالات متداول

درباره بازار عمده فروشی و صادرات آرکارنو