عمده فروشی و صادرات تجهیزات و مواد و خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از مهمترین عوامل در فروش موفق علی الخصوص در فروش عمده محصولات در بازار است. در صورتی که تولید کننده ای هستید و برای محصولات تولیدی خود برای بازار یا برای صادرات نیاز به بسته بندی های حرفه ای دارید، میتوانید از مجموعه تامین کنندگان آرکارنو خدمات مورد نیاز خود را در اسرع وقت تامین کنید.

قیمت هر کیلو  32,635 تومان
کمترین میزان ارائه(MOQ) 50 کیلو 

کمترین میزان ارائه(MOQ) 1 تن 

کمترین میزان ارائه(MOQ) 1 تن 

کمترین میزان ارائه(MOQ) 1 تن 

کمترین میزان ارائه(MOQ) 1 تن 

قیمت هر کیلو  88,061 تومان
کمترین میزان ارائه(MOQ) 1 تن 

قیمت هر عدد  تماس بگیرید
کمترین میزان ارائه(MOQ) 1000 عدد 
قیمت هر بسته/باکس  106,465 تومان
کمترین میزان ارائه(MOQ) 200 بسته/باکس 

بازاربزرگ آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو ، بزرگترین مرکز تامین کالای عمده و صادرات در خاورمیانه با بیش از یک میلیون کالا

Arkarno.com

خرید باصرفه به قیمت عمده فروشی و کارخانه

فروشگاه ها و اصناف کوچک در کل کشور میتوانند انواع اقلام مورد نیاز خود را باقیمت های عمده درب کارخانه ولی در حجم پایینتر خریداری کنند . ما ستون مهره تامین کالای فروشگاههای آنلاین و اینستاگرام هستیم افتخار میکنیم که هزاران فروشگاه آنلاین در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام و تلگرامی و فیس بوک مشتری ما هستند و کالای خود را از آرکارنو با قیمت های رقابتی تامین میکنند .

حامی تولیدکنندگان ایرانی

با بستر آنلاین عمده فروشی و صادرات آرکارنو ، هر تولید کننده میتواند مستقیما کالای خود را به مشتریانی در شهرها و روستاهای دور و سایر کشورها عرضه کند .

بستری امن و قابل اعتماد برای تضمین کیفیت کالا و انتقال پول

آرکارنو به عنوان امانت دار خریداران ، بهترین تامین کنندگان عمده را به مصرف کنندگان متصل کرده و تراکنش های مالی در محیطی امن و شفاف و با تضمین و مجوز های لازم از بانک مرکزی انجام میگیرد

درباره بازار عمده فروشی و صادرات آرکارنو