مشتریان خود را چند برابر کنید

هزاران نفر بی صبرانه منتظر محصولات شما هستند

به بهترین پلتفرم فروش عمده محصولات در ایران بپیوندید

برای فروش محصولات خود از ابزارهای قدرتمند و شرایط منصفانه آرکارنو استفاده کنید

اگر نمیدونید پلتفرم یعنی چه باید توضیح بدیم که پلتفرم بستری برای فروش محصولات است . پلتفرم آرکارنو ، یک پلتفرم تخصصی عمده فروشی است ، به این معنی که تولیدکنندگان و تامین کنندگان میتوانند محصولات خودشان را در این بستر قرارداده و بازاریابی کنند و فروشگاه داران و مصرف کنندگان و تجار و صادرکنندگان میتوانند بی واسطه و مستقیم محصولات لیست شده توسط تولیدکننده و تامین کننده را مشاهده کرده و تهیه کنند .. اگر شما هم محصولات باکیفیت تولید میکنید ، میتوانید از بستر آرکارنو برای فروش محصولاتتان استفاده کنید.

تسهیلات برای تولیدکنندگان کوچک

حمایت مالی و معنوی از تولید کنندگان کوچک و متوسط و مشاغل خانگی و کمک به پیشرفت و استاندارد سازی و معرفی درست این مشاغل از اهداف اصلی آرکارنو است .

ما کمیسیون نمی گیریم

ما از تولید کنندگان و تامین کنندگان بابت فروش محصولاتشان در بازار بزرگ عمده فروشی آرکارنو نه تنهاکمیسیون نمی گیریم بلکه براساس حجم فروش کالاهای ارائه شده مبلغی هم به عنوان تشویق و حمایت از تولید کنندگان به آنها پرداخت میکنیم

ابزار قدرتمند

با کمک پنل مدیریت آرکارنو ، ثبت نام کنید ، برند خود را معرفی کنید ، اطلاعات خود را ثبت کنید ، محصول جدید ایجاد کنید و محصول را قیمت گذاری کنید

پشتیبانی و آموزش

آرکارنو شما را در بازاریابی ، طراحی و تکوین محصول ، بخش بندی بازار و مسائل مربوط به فروش از طریق مقالات علمی و دوره های آموزشی راهنمایی میکند .

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع تامین کنندگان حرفه ای آرکارنو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

تسهیلات برای تولیدکنندگان کوچک

حمایت مالی و معنوی از تولید کنندگان کوچک و مشاغل خانگی و کمک به پیشرفت و استاندارد سازی و معرفی درست این مشاغل از اهداف اصلی آرکارنو است . در این راستا و با توجه به رویکرد مالک و حامیان این پلتفرم که همگی از خیرین و کارآفرینان برتر کشور میباشند و با همکاری پارک های علم و فن آوری و دانشگاه های فنی و حرفه ای و اتحادیه های صنفی و بنیاد تعاون کشور و نهادهای حمایتی مردم نهاد ، به تمامی کارگاه ها و تولیدکنندگان کوچک و همچنین افرادی که در منزل اقدام به تولید و آفرینش محصول می نمایند و امکان تولید محصولات استاندارد و با کیفیت را داشته باشند ، تسهیلات حمایتی ذیل بدون اخذ هیچگونه سود و بهره و کارمزد اعطا میگردد :

۱- تسهیلات برای تامین و خرید مواد اولیه

۲- تسهیلات حمایتی برای تامین نیروی کار و افزایش بهره وری

۳- تسهیلات برای تامین و خرید ابزار کار

۴-تسهیلات و حمایتهای لازم برای صادرات محصولات تولیدی

۵-تسهیلات و اخذ حمایتهای حقوقی و قانونی برای رشد تولید و برند سازی محصولات

۶-در اختیار قراردادن مکان مناسب برای تولید و بهره مندی از تسهیلات تولید پلتفرمی

شرایط بهره مندی از تسهیلات

شرایط ساده است!
۱-عضویت و فروش محصولات در پلتفرم آرکارنو
۲-تولید محصول با کیفیت و استاندارد
۳-تایید محصول تولیدشده در کمیته فنی
۴- احراز شرایط عمومی و سپردن تعهدات لازم

ابزار قدرتمند

با ثبت نام در آرکارنو پنلی به شما اختصاص می یابد که امکانات کاملی شبیه یک وب سایت کامل دارد . آرکارنو ابزاری کاربردی و نیرومند برای مدیریت محصولات و فروشگاه اختصاصی شماست .

افزودن ، ویرایش و حذف محصول

توضیح کامل برای هر محصول به همراه 2 تصویر

قیمت گذاری مستقل

انتخاب لوگو و قراردادن اطلاعات کامل برند

معرفی بنیانگذار بصورت کامل

تخفیف دار نمودن محصولات

مشاهده سفارشات بصورت کامل

مشاهده بازدیدها

برقراری تماس با پشتیبانی از طریق تیکت

پشتیبانی و آموزش

یکی از مهمترین ماموریت های آرکارنو ، آموزش تامین کنندگان و تولیدکنندگان در زمینه های بازاریابی ، مدیریت و محصول است . تامین کننده آگاه محصول مطابق نیاز بازار تولید خواهد کرد و در فروش موفقتر عمل خواهد نمود . این امر یک موفقیت هم برای خود تولیدکننده و هم برای آرکارنو خواهد بود .

مقالات ماهیانه

هر ماه مطالب جدیدی در قالب مقاله به بخش دانشنامه پنل کاربری تامین کنندگان اضافه میشود . این مقالات بصورت اختصاصی توسط افراد خبره برای آرکارنو و در زمینه فروش آنلاین و عمده فروشی آنلاین تالیف میشوند .

دوره های حضوری

آرکارنو هر فصل با ثبت نام از تامین کنندگان ، دورهمی های مارکتینگ برگزار میکند . در این دوره ها سعی میکنیم مبانی مارکتینگ آنلاین به تامین کنندگان آموزش داده شود .

پشتیبانی قدرتمند

یکی از ویژگی های مهم آرکارنو پشتیبانی قدرتمند آن است . همیشه میتوانید در مورد موارد مختلف با پشتیبانی آرکارنو تماس بگیرید و پاسخ های قانع کننده و راهگشا بگیرید .

قوانین و مقررات

برای همکاری با آرکارنو لطفا قوانین و مقررات را با دقت مطالعه کنید . مطالعه این قوانین زمانی کمتر از 3 دقیقه از شما میگیرد .

با آرکارنو بازار خود را گسترش بدید

آدرس : خیابان نلسون ماندلا ، خیابان گلدان ، پلاک 10 ، واحد 2
تلفن : 26428860-021

فروش را شروع کنید

در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید ، فروشگاه خود را ایجاد کنید و به جمع تامین کنندگان حرفه ای آرکارنو اضافه شوید

راه اندازی فروشگاه

به ما اعتماد کنید

یک جمع کارکشته آرکارنو را اداره میکند

ما یه تیم هستیم که عاشقانه کارمون رو دوست داریم . هر روز که کار رو شروع میکنیم آماده ایم تا با آدم های جدید و تامین کننده های حرفه ای تازه ای آشنا بشیم .
هر چالش جدید ، یک لذت جدید برای ماست . ما با این لذت های شیرین روزهامون رو میگذرونیم ...

درباره بازار عمده فروشی و صادرات آرکارنو